Woreczki lniane

 Cześć!

Coraz większą wagę przykładamy do ekologii, dbamy o naszą planetę. Oszczędzamy energię elektryczną, segregujemy śmieci, zakręcamy wodę kiedy nie jest nam potrzebna. Dbamy też o to aby śmieci produkować mniej, dlatego coraz więcej z nas używa wielorazowych opakowań różanego rodzaju.

Ważną dziedziną, w której wielorazowe opakowania są ważne jest przechowywanie żywności. Możemy stosować do tego plastikowe bądź szklane pojemniki , woreczki z materiału oraz papierowe torby. Możliwości jest wiele i tylko od nas zależy czy będziemy z nich korzystać. 

Przykładem materiału, z którego tworzone są woreczki do przechowywania żywności jest len. Jego właściwości antybakteryjne pozwalają na dłuższe zachowanie świeżości przechowywanych produktów. 

Takie opakowania chronią ją przed wilgocią oraz powstaniem pleśni. Są zdecydowanie lepszą opcją niż woreczki foliowe. 


Po za bezdyskusyjnymi właściwościami ekologicznymi woreczki z lnu mają też walory estetyczne - prezentują się pięknie w kuchni. Możemy w nich przechowywać dosłownie wszystko :

- suszone zioła

- warzywa

- ziemniaki

- pieczywo

- ziarna

- grzyby

- czosnek i wiele wiele innych produktów.


Wśród asortmentu https://szyjemykolorem.pl/sklep/worki-lniane/  znajdziemy woreczki różnego rodzaju oraz wielkości. Możemy kupić worki spersonalizowane np. z wyhaftowanym napisem  "Chleb", "Melisa", " Mięta" , "Fasola". Dobroczynne właściwości lnu znane są już od bardzo dawana, wszak właśnie lnianą odzież noszono a mąkę przechowywano w lnianych workach. Warto więc trzymać się tego co od dawna znane, sprawdzone. i dodatkowo ekologiczne i naturalne.

Pozdrawiam.

Malinka M Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka