Etykietowanie przetworów i nie tylko.

 Cześć!

I nadszedł wrzesień a wraz z nim jesieni pierwsze oznaki. Zaczyna się pomału sezon na grzyby a w piwnicach i spiżarkach układamy kolejne słoiczki z przetworami. 

Kompoty, marmolady a nawet nalewki to wszystko chomikujemy aby moc wrócić do smaków lata kiedy za oknem będzie plucha bądź biały śnieg. Marynowane grzybki, ogóreczki, papryczki do każdego z tych rarytasów chętnie powrócimy już wkrótce. Podobnie sałatki z ogóreczków czy buraczki będą nie tylko smacznym ale i szybkim dodatkiem do każdego obiadu.


Część przetworów zapewne już każdy z nas ma zrobionych a kolejne czekają w kolejce. Wszystkie jednak powinny być odpowiednio opisane z uwzględnieniem nazwy oraz daty zamknięcia tego "lata w słoiczku". Ułatwi to nam ich wyszukanie i pomoże w ustaleniu terminu przydatności, bo jak sami wiemy przetwory mogą na nas czekać zdecydowanie dłużej niz jeden sezon.

Pomocne w tym mogą być etykiety takie jak na przykład znajdziemy w   ofercie https://etykieta.info.pl/etykiety-na-butelki/ . Dzięki zainwestowaniu w etykiety na nasze słoiczki i butelki zyskamy nie tylko przydatne informacje na każdym produkcie ale też estetyczny i oryginalny wygląd zapasów  w naszych spiżarniach.

Sama idea zainwestowania w własne, spersonalizowane etykiety jest ciekawym pomysłem. Możemy bowiem kupić samoprzylepne etykiety nie tylko na słoiczki z przetworami, ale również na susz, butelki z sokiem z brzozy czy nawet kosmetyki. 

Warto przy tym wziąć pod uwagę kilka czynników. Istotna jest trwałość, estetyka wykonania i możliwość zaprojektowania wyglądu takiej etykiety. Dobrej jakości naklejka będzie elastyczna, odporna na czynniki takie jak  brud czy wilgoć i posłuży nam długo. Etykietowanie przetworów to naprawdę dobry pomysł.

Pozdrawiam.

Malinka M.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka