Przeczytane w czerwcu.

 Cześć!

Niestety w czytelnictwie odnotowuję drastyczny spadek formy. Mają na to negatywny wpływ już chyba po równo - brak czasu oraz coraz bardziej słabnący wzrok.  Taki paradoks do tego następuje, że  o wzrok zadbać nie mogę przez brak  czasu .

Widzę coraz słabiej , przez co czyta mi się nawet na mocno powiększonym czytniku coraz ciężej i  w czerwcu przeczytałam tylko jedną książkę. 


Tytuł: " Dom głosów"

Autor: Donato Carrisi

Kategoria:  Sensacja, thriller, horror

Pietro Gerber jest psychologiem dziecięcym, specjalizującym się w hipnozie – pomaga młodym pacjentom przezwyciężyć traumę i odzyskać wyparte wspomnienia. Pewnego ciemnego zimowego poranka Pietro odbiera telefon od australijskiej psycholog, która opowiada mu o przypadku jej pacjentki... Podczas sesji hipnozy z podświadomości Hanny wyłoniło się wspomnienie o morderstwie, którego ofiarą padł chłopiec o imieniu Ado. Do morderstwa doszło w nieznanym miejscu gdzieś na toskańskiej prowincji, kiedy Hanna była dzieckiem. Czy po latach uda jej się ustalić, gdzie doszło do tragicznych wydarzeń?

Pietro Gerber nie spodziewa się, że historia Hanny zaangażuje go osobiście, niebezpiecznie popychając na skraj szaleństwa.

Książka ta dała mi to czego od dłuższego czasu mi brakowało - sprawiła że się bałam. 

Wciągająca od pierwszych stron, nieco zagmatwana historia która jednak trzymająca w napięciu do ostatniej. To mój pierwszy raz z tym autorem, ale na pewno nie ostatni. Jeżeli tylko znajdę czas to z wielką ciekawością sięgnę po jego inne tytuły.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jednym z narzędzi skutecznej reklamy są ścianki reklamowe, które służą również do eksponowania treści w plenerze, biurach, urzędach czy nawet muzeach. Zamówić takie produkt można na przykład w https://www.scianki.info.pl/ .Ścianki możemy podzielić na wewnętrzne oraz zewnętrzne. Te drugie, odporne są na warunki atmosferyczne i mogą służyć jako tablice informacyjne choćby na temat atrakcji danego miasta.


Pozdrawiam.

Malinka M.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka