Prezenty z pomysłem.

 Cześć!

Urodziny, imieniny, wszelkiego rodzaju rocznice, śluby, rozwody ( tak, to też dobra okazja ;) ) to tylko część okazji do wręczenia upominku. Wszyscy prezenty otrzymywać lubimy ale z obdarowywaniem innych często bywa kłopot. Wszystko co standardowe jest już oklepane - biżuteria, alkohol, kwiaty. Kiedy więc znajdziemy się w sytuacji , w której nie będziemy mieć pomysłu na odpowiedni prezent postawmy na personalizację i poczucie humoru. 

Obecnie na rynku mamy coraz więcej sklepów oferujących gadżety na upominki, które można spersonalizować , dzięki czemu nawet jeżeli będą niepraktyczne to na pewno zostaną z obdarowanym na zawsze jako cenna pamiątka.

Prezent na urodziny, na święta, na Pierwszą komunię, chrzciny, na rocznicę adopcji kota - jaka by nie zaistniała potrzeba prezenty z tej kategorii sprawdzą się zawsze. 


Zestaw sztućców w personalizowanej skrzynce to świetny pomysł na prezent dla malucha np. na roczek. Skrzynka z akcesoriami do wina zostanie na pewno doceniona przez amatorów tego trunku.  Personalizowana taca na śniadanie do łóżka sprawdzi się w sypialni świeżo upieczonych małżonków. Albumy, notesy z dedykacją czy plakaty motywujące to ciekawe pomysły na prezent dla każdego, od rodziców po nastolatki. Podobnie biżuteria w szkatułce z osobistą dedykacją będzie dobrym prezentem dla mamy, żony, siostry czy kochanki. Herbaciarki uzupełnione aromatyczną herbatą sprawdzą się dla babci, dziadka, czy przyjaciółki. Pomysłów naprawdę jest niezliczona ilość i każdy znajdzie wśród takiego asortymentu coś dla siebie.

A na co Wy najczęściej stawiacie przy wyborze prezentów dla najbliższych?

Pozdrawiam.

Malinka.M.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka