DetoCol delikatne oczyszczanie i odchudzanie .

W obecnych czasach wszystko w koło naszpikowane jest chemią, mniej lub bardziej groźną dla naszego zdrowia. Wdychamy więcej spalin a w naszych organizmach gnieżdżą się różnego rodzaju pasożyty, o których istnieniu nawet nie wiemy. Dlatego ważne jest aby poświęcić więcej uwagi oczyszczaniu organizmu z niepożądanych gości, z organizmów, które na nas pasożytują i w najlepszym wypadku zaburzają nasze problemy metaboliczne i okradają nasze komórki z potrzebnych im substancji odżywczych: protein, węglowodanów, mikroelementów i witamin. W najgorszym zaś, wpędzają nas w bardzo poważne choroby!

Marka Colway stworzyła preparat który skutecznie pomaga w diecie oczyszczającej z pasożytów, grzybów i bakterii w warunkach domowych. DetoCol, bo o nim mowa nie jest lekiem odrobaczającym lecz suplementem diety, pomagającym w odchudzaniu. Działa on nieinwazyjnie i nie powoduje - o ile stosuje się go w porach i ilościach zalecanych - ani uczucia dyskomfortu ani sensacji żołądkowych.
W przeciwieństwie do większości programów czy też produktów oczyszczających, odgrzybiających czy odchudzających DetoCol nie działa natychmiastowo. Dzięki temu nie powoduje też uciążliwych skutków, które pojawiają się podczas innych kuracji w postaci biegunek czy boleści.  Ten suplement oczyszcza nam organizm powili, w ciągu miesiąca, bez konieczności stosowania głodówek, wymuszania wypróżnień czy zmiany trybu życia.

Kapsułki bierzemy trzy razy w ciągu dnia - rano w południe i wieczorem. Każda kapsułka jest opisana oraz ma inny kolor tak abyśmy nie pomylili się przy ich stosowaniu. 

W opakowaniu znajdziemy 3x 30 kapsułek, a więc kurację na jeden pełny miesiąc. 

Skład:Korzyści jakie daje nam kuracja suplementem  DetoCol to :

- poprawa samopoczucia, stabilizacja układu nerwowego

- poprawa apetytu i przemiany materii, także lepsze funkcjonowanie układu wydalniczego

- natychmiastowa poprawa efektywności zdrowego odżywiania się i suplementacji.

- ustępowanie szeregu dolegliwości takich jak: migreny, stany depresyjne i rozdrażnienia, wysypki, swędzenie skóry i odbytu, uporczywy kaszel, bóle brzucha, nudności, wzdęcia, biegunki; nieprzyjemny zapach ciała i z ust, nadmierne pocenie się, wypadanie włosów, zapalenia paznokci, częste oddawanie moczu, trądzik młodzieńczy, łuszczyce, zaburzenia cyklu miesiączkowego, katar sienny, alergie, utrudnione oddychanie, zgrzytanie zębami, a przede wszystkim podatność na nawracające zapalenia dróg rodnych i moczowych, infekcje i przeziębienia

Jestem daleka od polecania suplementów , ba daleka od stosowania jeżeli nie mam do nich zaufania. A już im droższe tym z zasady zawsze wydawały mi się bardziej podejrzane. Jednakże w przypadku części suplementów oferowanych przez Colway bije się w mą wątłą pierś i przyznaję, że są skuteczne i warte swojej ceny.  A mogę to stwierdzić na podstawie doświadczeń własnych oraz najbliższych i znajomych którzy stosowali te produkty. Dlatego w przypadku DetoCol z pełną świadomością mogę powiedzieć, że jest to produkt skuteczny który nie tylko oczyszcza organizm ale również pomaga w zrzuceniu nadmiaru wagi. Córka stosując kurację ( akurat ona zaliczyła dwa opakowania) zyskała dużo smuklejsza figurę co zaskoczyło nas pozytywnie w chwili szukania sukienki na 18 urodziny :) Bardzo dużo kobiet stosuje go teraz nie tylko ze względów pro zdrowotnych ale z myślą żeby schudnąć nieco do lata ;) 

Pomaga nam również przy problemach z zaparciami.

DetoCol jest w tej chwili najbardziej "wziętym" produktem z gamy suplementów Colway. I nic dziwnego, pomaga nie tylko delikatnie oczyścić organizm ale również stracić kilka kilogramów, zadbać o zdrowie i samopoczucie. 

Suplementy można kupić choćby u mnie pisząc na adres myszkowskaewelina@wp.pl , pisząc wiadomość prywatną na Malinkowym Świecie na fb czy instagramie. Ikonki przekierowujące do profili znajdziecie po prawej stronie bloga. 

Cena za miesięczną kurację to 129 zł. 

Można również dokonać zakupu  samemu z 30 % zniżką po zarejestrowaniu się tutaj https://sklep.colway.pl/c/199502

Sama rejestracja absolutnie do niczego nie zobowiązuje. Można zajrzeć i jeżeli nic nas nie zainteresuje to nie korzystać nie ponosząc żadnych konsekwencji. 

Malinka M.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka