Odświeżmy mieszkanie na wiosnę.

 Cześć!

Może nie widać tego za oknami ale mamy wiosnę. To zdecydowanie dobry czas na zmiany, w tym odświeżenie mieszkania. Nie musi się to od razu wiązać z kuciem kafelek czy zrywaniem podłogi, ale mały lifting kilku pokoi na pewno nie zaszkodzi a poprawi wystrój i nastrój. Odświeżenie ścian na przykład, to nie tylko ich malowanie ale również tapetowanie. Pokażę Wam dziś kilka propozycji takiej tapety do salonu, kuchni, pokoju dziecięcego czy nawet łazienki.W końcu nic nie ogranicza nas w tym, gdzie taką tapetę położymy. Czasami wystarczy dodać ją jako akcent na jedną ścianę a pomieszczenie od razu zyskuje świeży, ciekawy wygląd. Podobny efekt, choć mniej spektakularny da nam umieszczenie kawałka tapety w ramce i użycie jako oryginalnego obrazu.

Osobiście zauroczył mnie wzór z makami i chabrami, możliwe że dlatego iż uwielbiam to połącznie kwiatów i czas kiedy kwitną na polach <3 

Co Wy myślicie o tapetowaniu? Czy podoba Wam się ta metoda upiększania czy też odświeżania mieszkań ? A może uważacie że to przeżytek jak malowanie wałkiem z wzorkiem farbą kredową ? 

Pozdrawiam.

Malinka M.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka