Marzec z Szamanką od umarlaków .

Cześć. 

Niestety w ostatnim miesiącu czasu na takie przyjemności jak oddanie się ciekawej lekturze miałam zdecydowanie za mało. W związku z tym przeczytałam tylko dwie pozycje i to na zasadzie "powrotu do przeszłości". Potrzebowałam ostatnio oderwania od problemów i książki  Martyny Raduchowskiej zdecydowanie poprawiają humor i pozwalają oderwać myśli od ciężkich spraw choć na chwilę. 


Tytuł : "Szamanka od umarlaków"

Autor: Martyna Raduchowska 

Kategoria: Fantasy 


Bycie medium to nie zawsze łatwa rzecz. Ida Brzezińska urodziła się w magicznej rodzinie. Sama posiada zdolność porozumiewania się z duchami zmarłych, jednak wcale nie jest tym zachwycona.


Tytuł: "Demon Luster"

Autor: Martyna Raduchowska 

Kategoria: Fantasy 

Ida powoli godzi się ze swoim przeznaczeniem. Dziewczyna jest szamanką od umarlaków, nie ma wpływu na to, czyj zgon przepowie, ale staje się odpowiedzialna za duszę przyszłego zmarłego. Ma obowiązek ją chronić i zadbać, by bezpiecznie trafiła w zaświaty. Ida dojrzewa do swojej roli i świata, z jakim będzie musiała się już niedługo zmierzyć. A ten zapowiada się dosyć ponuro.

W jej misji przeszkadza jej łaknący dusz Demon Luster. Tym razem jednak nie może liczyć na niczyją pomoc. Ponownie przekonuje się, że szósty zmysł nie zawsze jest błogosławieństwem…

Kontynuacja Szamanki od umarlaków jest mocniej przepełniona magią i mroczniejsza, a intryga jeszcze bardziej skomplikowana.

Obie książki to przygody jednej bohaterki Idy. Kąśliwe komentarze, złośliwostki,  błyskotliwy humor i przygoda która wciąga - to wszystko znajdziecie w każdej z tych książek.  Książka która bawi do łez i nie pozwala o sobie zapomnieć. Miłośnicy bohaterek z ciętym językiem i świetnym poczuciem humoru na pewno polubią się z tą serią. Mam nadzieję, ze przyjdzie czas na kontynuację perypetii Idy.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prezent dla mężczyzny to zawsze spory kłopot.  Perfumy, spinki do mankietów., alkohol, męska biżuteria, książka, zegarek to nie wielki wybór. Jak zatem zadowolić  samca wybrednego i ceniącego produkty wysokiej jakości? Można spróbować trafić w jego gust kupując zegarek renomowanej marki. Takie właśnie zegarki znajdziemy w https://novotime.pl/ , gdzie przy okazji zakupów dla naszego przyjaciela, partnera czy brata można upolować coś również  dla siebie .

Pozdrawiam. 

Malinka M

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka