Sekretny ogród od Bell, czyli lakiery do paznokci Secret Garden .

Witajcie!

Jakiś czas temu otrzymałam Box od Only You , którego zawartość pokazałam Wam w TYM poście. 
Wśród różnorodnych skarbów jakie się tam znalazły były też lakiery do paznokci Bell,o nazwie Secret Garden. Box nosi nazwę "Rozkwitnij Wiosną" więc sekretny ogród jak najbardziej wpasowuje się w tematykę. 

Limitowana seria Secret Garden składa się z sześciu różnych kolorów. Przedstawię je Wam osobno ponieważ różnią się nieco między sobą nie tylko kolorem.

01. Magnolia 
Jasny róż z połyskującymi drobinkami. Kolor sam w sobie ładny, delikatny. Powiedziałabym nawet ,że neutralny ponieważ nie rzuca się w oczy. Niestety ma minusa , mianowicie ciężko się nim maluje. Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy i potrafi smużyć.
Podczas zmywania paluszki są w brokacie. Schnie dość długo.

02.Forget Me Not
Jasnoniebieski , delikatny kolor z świecącymi drobinkami. Podobnie jak poprzednik do pełnego krycia potrzeba dwóch - trzech warstw i również zdarza mu się smużyć. Ciężko operować tym lakierem ale jak już sie to uda efekt jest ładny. Również nie schnie błyskawicznie niestety. 

03. Secret Flower


Piękny odcień niebieskiego. Rzekła bym - mocniejszy turkus. Zawiera połyskujące drobinki ale w dużo mniejszej ilości niż poprzednicy. Do pełnego krycia wystarcza jedna warstwa i zdecydowanie lepiej się rozprowadza.  Efekt bardzo fajny, podoba mi się i  chyba najbardziej go polubiłam z całej szóstki.
Dość szybko wysycha. 

04. Orchid
Ciemny fiolet zawierający również nieco drobinek nadających mu błysk. Kolor ciemnego bzu. Rozprowadza się po płytce przyzwoicie, wystarcza jedna warstwa do pełnego krycia. Efekt na paznokciach ładny. Minus za zmywanie - włazi w zakamarki i barwi skubany skórę tak, że trochę się trzeba natrzeć.
Za to również dość szybko schnie. 

05.Tulip
To kolor brzoskwiniowy, bez drobinek. W kwestii krycia podobny jest do dwóch pierwszych kolorów i potrzebne są minimum dwie warstwy. Plus za to,że nie smuży jak tamci ;) 
Schnie również dość szybko .

06. Rose
Piękna czerwień , bez drobinek o klasycznym odcieniu. Do pełnego krycia wystarcza jedna warstwa , łatwo się nim maluje, nie smuży. Zmywa się bez problemu.

Wszystkie kolory Secret Garden wpasowują się kolorystycznie w nadchodzące lato. Myślę że będa pasować do niejednej stylizacji - na co dzień, na plażę czy na szaloną imprezę w klubie.

Osobiście najczęściej sięgam i raczej będę sięgać po turkus, fiolet i czerwień. Choć 01 i 02 podobają mi się niesamowicie to żałuję że trzeba się napracować przy ich używaniu, a do tego bywa ,że brakuje mi cierpliwości.

Podsumowując jakościowo są to średniaczki ale o przyjemnych kolorach. Po za 01 i 02 schną w dobrym tempie, jakieś 15 minut.  Utrzymują się do trzech dni, w zależności od tego co robimy. 
Cena ok 6 - 7 zł za sztukę. 
Wam które kolory podobają się najbardziej? Znacie serię lakierów do paznokci Secret Garden? 

Pozdrawiam Was cieplutko.
Malinka 

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka