Naturalnie we włosy żółtkiem - szampon .

Witajcie !

Kiedy byłam malutka ... no dobra, mniejsza niż teraz , moje włosy były rzadkie , słabe i ogólnie bardzo niefajne. Marzyłam o tym aby mieć długie a mama uparcie podcinała mi je aby nabrały objętości. Do tego stosowała różne domowe maski i wcierki aby nabrały siły. Jedną z takich masek, które zapamiętałam była maska na włosy z żółtka. Cóż, jak widać jej starania się powiodły ponieważ z wiekiem udało mi się zapuścić włosy i na gęstość też nie narzekam. Nie mam już "piórek".

Trzeba więc przyznać ,że naturalne sposoby bywają skuteczne :)

Osobiście jak tylko mam okazję to staram się sięgać własnie po naturalne produkty, a przynajmniej takie którym do natury bliżej niż dalej. 

Tak właśnie w ostatnim czasie zaopatrzyłam się w szampony Babuszki Agafii , o których na pewno większość z Was słyszała. I właśnie o jednym z tych szamponów dziś Wam opowiem.

Szampon jajeczny 


Konkurs Burco - "Pokaż nam swoje wakacje, a my je przedłużymy!"

Witajcie!

"Pokaż nam swoje wakacje, a my je przedłużymy!"


Odmładzający krem do rąk

Witajcie!

Ponoć to dłonie zdradzają nasz wiek, a więc warto próbować zadbać o to by jak najdłużej wyglądały pięknie.
W dbaniu o piękne dłonie pomagają nam przede wszystkim kremy do rąk. I dziś o jednym z kremów właśnie kilka słów Wam opowiem.

Odmładzający krem do rąk Liv Delano 

Widok z okna - fototapety.

Witajcie.

Dziś przychodzę do Was z postem lekkim, krótkim i mam nadzieję - przyjemnym.
Zakochana jestem w różnego rodzaju fototapetach, co akurat osoby śledzące Malikowego bloga zdążyły zapewne po poprzednich postach zauważyć.

Dziś chciała bym Wam przedstawić kilka przykładów fototapet , które zaciekawiły mnie formą "okna", które pochodzą ze sklepu internetowego http://www.centrumtapet.pl/


Arnikowe mleczko oczyszcające Sylveco

Witajcie!

Oczyszczanie skóry twarzy to pierwszy z etapów dbania o cerę. Równie ważne jest nawilżanie.
Dlatego dziś opowiem Wam o produkcie, który i oczyszcza i wstępnie nawilża naszą cerę.


Arnikowe mleczko oczyszczające SYLVECOMalinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka