ELESTABion R - Serum multifunkcyjne do włosów

Witajcie!

Dziś nadszedł czas na kilka słów o ostatnim już produkcie jaki znalazł się w boxie Only You.
Jest to drugi produkt, który w całości mi się podoba. 

ELESTABion R - Serum multifunkcyjne do włosówJest to serum do intensywnej regeneracji włosów. Chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury urządzeń do stylizacji.

Regeneruje włosy przesuszone, osłabione, zniszczone. Chroni przed utratą wilgoci i zanieczyszczeniami środowiska. Wygładza, nadaje jedwabistą miękkość, połysk i sprężystość. Przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Zapewnia ochronę termiczną przed ciepłem suszarki, lokówki, prostownicy. 

Włosy nawilżone, wygładzone, lśniące i zregenerowane, bez skłonności do puszenia. Łatwe do rozczesania i stylizacji.

Skład:


Serum znajduje się w kartoniku, w środku dodatkowo zabezpieczone kawałkiem kartonu,żeby się nie przemieszczało.Buteleczka z przeźroczystego plastiku pozwala kontrolować zużycie produktu.
Serum jest bezbarwne a w konsystencji żelowe. Zapach neutralny, przyjemny.
Plus za pompkę jako sposób dozowania. 

Serum to ciekawiło mnie od początku. Używaliśmy go na suche włosy razem z córkami. Można nakładać je również na włosy mokre.
Trzeba jednak uważać z ilością , jak w przypadku każdego nieco tłustszego produktu nakładanego bez spłukiwania czy na suche włosy.

My wcieramy serum we włosy zaczynając , jak sugeruje producent , od końcówek. Młodsza córka ( ta od suchych włosków) nakładane  ma je na całość włosów , natomiast ja i druga córka nakładamy tylko na długość.

Co nam dało stosowanie serum? Dało nam sporo.

Włosy stają się natychmiastowo miękkie, lśniące  i gładkie. Świetnie się rozczesują i są nieziemsko przyjemne w dotyku. 
Włosy nie puszą się , końcówki stają się ujarzmione a same włosy nie obciążone. 
Co mi się podoba - użycie serum nie przyspiesza czasu mycia głowy, spokojnie nakładam dziś na świeżo umyte włosy  a głowę mogę umyć pojutrze. 

Nie powiem Wam jak jest z ochroną termiczną ponieważ nie używamy suszarki a lokówka czy prostownica używana jest bardzo rzadko.

Podsumowując ten produkt polecam Wam serdecznie. Kosztuje niewiele bo ok 15 zł , a wydajność jest dobra. Myślę ,że nam trzem spokojnie wystarczy na jakieś dwa miesiące stosowania. 

A czy Wy znacie Serum multifunkcyjne do włosów Floslek? Jak u Was się sprawdza? 

Pozdrawiam Was serdecznie .
Malinka Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka