Odpoczynek i zabawa w ogrodzie.

Cześć!

Wiosna to czas kiedy wychodzimy do świata z naszych zimowych norek. Z każdym kolejnym, cieplejszym dniem spędzamy coraz więcej czasu na świeżym powietrzu. A gdzie najlepiej odpoczywać czy też aktywnie spędzać wolne chwile wiosną i latem, jeżeli nie w ogrodzie?! Nie każdy, niestety ma możliwość posiadania kawałka ziemi, którą może wykorzystać w celach rekreacyjnych ale zawsze  można wprosić się do znajomych czy rodziny, którzy takowy ogród posiadają.

W dzisiejszym artykule chciałam Wam przybliżyć kilka propozycji sprzętów, które pozwolą nam na przyjemne spędzanie czasu w te piękne, wiosenne i letnie dni. 

Mając wolny kawałek ziemi możemy przyjemnie spędzić na nim czas wykorzystując do tego choćby kocyk i książkę. Ale można wskoczyć  poziom wyżej i kupić do ogrodu  leżak. Na takim leżaku również możemy się lenić, opalać i czytać książki, ale jakby bardziej luksusowo, prawda ? ;) Warto pamiętać, że mając kilkuosobową rodzinkę, decydując się na kupno leżaków najlepiej kupić ich więcej tak aby później nie trzeba było walczyć o miejsce ;)Nie samym leżeniem odłogiem człowiek żyje więc dla bardziej aktywnych proponuję zakup do przydomowego ogrodu na przykład popularnych trampolin. Cenowo taki sprzęt przedstawia się nie najgorzej ponieważ za kilkaset złotych można już kupić całkiem spory sprzęt. Sama lubiłam przez ostatnie lata spędzać czas na skakaniu właśnie na takiej trampolinie. Dodatkowo zapewniało to rozrywkę córką, które spędzały na trampolinie aktywnie wolny czas. A jak wiadomo każda chwila młodzieży spędzona w realnym świecie jest obecnie na wagę złota :) Tym bardziej ubolewam, że przy wichurach na początku tegorocznej wiosny nasza trampolina złożyła się i już jest nie do odratowania. Nie wykluczam jednak kupna kolejnej.


Kiedy mamy w domu młodsze potomstwo warto też pomyśleć o nich i rozważyć zainwestowanie w mini plac zabaw. Na takim placu nie może zabraknąć oczywiście huśtawek. Solidne huśtawki w tym podwójne czy nawet potrójne możemy kupić już za ok. 500 zł. Powiem Wam, że akurat na takich huśtawkach sama lubię się bujać mimo wieku bliższego bujaniu się na bujanym fotelu ;)
Aby taki plac był bardziej atrakcyjny można kupić, bądź nawet zrobić samemu piaskownicę, do pełni szczęścia dodać zjeżdżalnię.

Prawda, że to wszystko brzmi świetnie? Nic tylko szykować się na ciepłe, cudowne lato i równie zachęcającą do spędzaniu czasu na świeżym powietrzu wiosnę. Jeżeli nie mamy w domu złotej rączki w postaci mężczyzny potrafiącego zrobić nam samodzielnie zjeżdżalni, huśtawki czy innych atrakcji to warto odwiedzić stronę homegarden.com.pl , gdzie są produkty do ogrodu zarówno za kilkaset złotych jak i za kilka tysięcy. 

Życzę więc Wam i sobie pięknej pogody w tegorocznych wiosenno- letnich miesiącach i wolnego czasu, który będzie można spędzić w przydomowych ogrodach.

Pozdrawiam.
Malinka M.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka