Loveart

Witajcie.

Święta , jak widzimy po reklamach telewizyjnych oraz dekoracjach i artykułach w sklepach , są coraz bliżej.  Nie może być świąt Bożonarodzeniowych bez choinki oraz ozdób typowo świątecznych w naszym mieszkaniu. Tu każda bardziej ale również i mniej kreatywna osóbka może popuścić wodze fantazji i sama stworzyć takie świąteczne dekoracje.
Ja jako ta mniej kreatywna ale jednocześnie dość skąpa, aby kupować wszystkie ozdoby gotowe staram się co roku robić coś nie skomplikowanego samodzielnie. 

W tym roku po za choinką z ciasteczek oraz pierniczków na choince ( mniej bombek wtedy trzeba;) ) postanowiłam zatrudnić swoje córcie i razem będziemy robili ozdoby.

Pomocne w tym są wszelkie gadżety typu kule styropianowe ( w sklepie , który podaje niżej jest na nie teraz promocja) które nie muszą być po prostu "gładkie" , cekiny, farbki, wyciory, stojaki na bombki , kokardki etc.Powyższe produkty oraz ich zdjęcia pochodzą ze sklepu http://www.loveart.pl gdzie można zaopatrzyć się w takie skarby do własnego tworzenia świątecznych ozdób i dekoracji w cenach zaczynających się już poniżej 1 zł, a więc myślę warto tam zajrzeć. 

A Wy robicie sami dekoracje świąteczne? Potraficie, lubicie takie prace ręczne? ;) 

Pozdrawiam Was serdecznie. 
Malinka 
Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka