Najlepsze pomysły na prezent ślubny.

Cześć! 

Wiosna i lato to zdecydowanie najlepszy czas na zamążpójście. Coś w tym jest, że właśnie w tych ciepłych, letnich miesiącach zakochani w sobie ludzie najchętniej właśnie wstępują w związek małżeński. 
Każdy z nas zapewne na niejednym weselu był. Część z Was na pewno też podpisała osobisty cyrograf :).I czy to z pozycji pary młodej czy też gościa weselnego problemem zazwyczaj jest wybór odpowiedniego prezentu.
Jako obdarowani możemy mieć słuszne obawy przed otrzymaniem trzech czajników elektrycznych, dwóch zestawów garnków czy dziesięciu pościeli "z kory". Natomiast goście weselni też często mają problem z tym aby wybrać taki prezent, który nie będzie oklepany a do tego sprawi autentyczną radość parze młodej.

Naturalnie powiecie, że można przecież dać po prostu pieniądze. Ale czy to nie jest właśnie oklepane? A nawet jeżeli już postanowimy dać "w kopertę" to dlaczego by nie dołożyć do tego jakiegoś niebanalnego, oryginalnego prezentu?


I właśnie pomysły na takie niebanalne prezenty chce Wam dziś przedstawić. Wszystkie pochodzą z sklepu internetowego MyGiftDNA.pl i podejrzewam, że część czytelników dobrze go zna. Znajdzie tam wiele pomysłów na Prezent Na Ślub ale również i na inne uroczystości.

Sama wybieram się za dwa tygodnie na wesele siostrzenicy męża, dlatego też zacznę od produktu, który młodzi dostaną od nas.  Zdecydowałam się na Tacę śniadaniową ONA I ON, bo kiedy jak nie świeżo po ślubie wspólne śniadania w łóżku smakować będą najlepiej?


Taca śniadaniowa wykonana jest z lakierowanego drewna wysokiej jakości. Gabarytowo jest zdecydowanie odpowiednia na śniadanie dla dwóch osób bądź na poranną kawę. Jej wymiary to 50  cm x 30 cm , pod spodem ma składane nóżki, które pozwalają na wygodne jej ustawienie.

Grawer na tacy wykonany jest laserowo, a sklep dysponuje laserem najlepszej w Europie firmy Trotec Laser. Trzeba przyznać, że napis jest wykonany solidnie i bardzo estetycznie. Myślę, że wytrzyma długie lata podczas których będzie przywoływał w małżonkach miłe wspomnienia. Jak widzicie taca jest ciemnego, czekoladowego koloru. Do tego pięknie pachnie drewnem <3 Składane nóżki chodzą bez zacięć a do tego gwarantują stabilność tacy podczas posiłków w pościeli.

Gdybym natomiast dysponowała dobrym zdjęciem młodych to zdecydowałabym się na prezent w postaci obrazu Grey. To niesamowity czarno - biały obraz z zdjęciem ze słów. Pomysł uważam jest genialny i na pewno byłby piękna pamiątką na lata. Znajdziecie go tutaj https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Grey 


Wystarczy wysłać zdjęcie oraz podać słowa z których ma się obraz składać. Grafik stworzy i prześle nam propozycję wykonania go w wybranym stylu. Następnie taki obraz jest drukowany na  wysokiej jakości płótnie i  naciągnięty na wewnętrzną drewnianą ramę tzw. blejtram.
Do wyboru mamy kilka opcji rozmiarów zaczynając od 30 x 40 cm, aż po wersję 70 x 100 cm. 

Świetną opcją jest również możliwość zamówienia kartki z życzeniami. Na stronie jest kilka wersji kartek, my wybraliśmy opcję "Państwo Młodzi - kartka z życzeniami" . Do każdej z nich można dodać własne życzenia , które zostaną wydrukowane. I tu odpada problem tego, kto ma życzenia na kartce wypisać. Nie wiem jak u Was ale w mojej rodzinie zawsze jest kłopot, kto ma podpisywać wszelkie kartki z życzeniami, ponieważ bark nam osoby z pięknym charakterem pisma 


Kartka  którą my wybraliśmy jest zrobiona z matowego papieru o gramaturze 250g/m2 przez co kolory są realistyczne i w pełni nasycone. Jej wymiary to 26 x 19 cm po rozłożeniu oraz 13 x 19 cm po złożeniu. Powiem Wam, że jest całkiem spora. Kartka wykonana jest bardzo starannie, napis w środku wydrukowany estetycznie . Do tego personalizacja w postaci imion młodej pary sprawia że staje się ona bardziej osobista i jest szansa że nowożeńcy taką kartkę z życzeniami zachowają na pamiątkę. 

Co trzeba przyznać to to, że czas realizacji zamówień z sklepu MyGiftDNA jest wręcz ekspresowy. I to wszystko z uwzględnieniem wykonania personalizacji produktu! 
Jestem zadowolona z tego, że poznałam produkty z tego sklepu i na pewno będą do nich wracać przy okazji poszukiwań prezentów dla bliskich. A rodzinę mam liczną więc samych urodzin w ciągu roku mamy sporo :)  Jak Wam podobają się takie pomysły na prezent z okazji ślubu? 


Pozdrawiam.
Malinka M.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka