Prezent dla palacza.

Cześć!

Ponad dwa lata temu, dokładnie 1 września podjęłam jedną z lepszych decyzji w życiu i rzuciłam palenie. Nie żałuję i nie zamierzam do nałogu wracać. Ale w moim otoczeniu znajduje się sporo osób, które jednak żyją w komitywie z tym mało aromatycznym nałogiem.
Nie neguję, nie potępiam bo wiem jak ciężko rozstać się z papierosem, zdecydowanie największe znaczenie ma tu to czy chcemy rozstać się z tym przerywnikiem codziennych czynności czy nie.


Dla osób, które lubią sobie puścić dymka, tradycyjnego dymka, mam dziś kilka  ciekawych atrybutów każdego palacza - zapalniczek. Nie są to jednak byle jakie zapalniczki bo jest to  wersja z usb.
Taka zapaliczka elektryczna usb to komfort używania. Nie musimy jej ładować gazem, a dzięki wejściu usb naładujemy ją wszędzie. 

Zapaliczki takie to nie tylko praktyczny gadżet palacza ale też ciekawy pomysł na prezent. W sklepie Murrano można kupić zapalniczki elektryczne w różnych kolorach z dowolną personalizacją. Do zakupu każdej można otrzymać pudełko, które dodatkowo sprawia, Że taka niby zwykła zapalniczka staje się ekskluzywnym prezentem. 

Cenowo taki prezent również jest bardzo zachęcający bo najtańsza wersja to tylko 59 zł za zapalniczkę plazmową z grawerem. Prawda, Że nie wiele jak na ciekawy prezent dla naszego palacza ? :) 

Zapalniczki posiadają baterię Li-Ion, dzięki którym nie potrzeba gazu ani benzyny do jej podpalenia. Wbudowany transformator generuje dwa krzyżujące się łuki elektryczne o wysokiej temperaturze, co zastępuje zwykły płomień. Taka wersja płomienia nie gaśnie w deszczu, śniegu czy na wietrze. Dzięki temu prezent jest nie tylko ciekawy ale i funkcjonalny.

Taka najtańsza wersja zapalniczki plazmowej składa się z eleganckiego pudełka, darmowego grawera, kabla microUSB oraz oczywiście samej zapalniczki elektrycznej.
Możemy też zaszaleć i za ok 100 zł, a więc również niewiele , kupić zapalniczkę o dłuższym czasie działania, z dołączoną ściereczką do czyszczenia oraz możliwością grawera zarówno na zapalniczce jak i na pudełku.

Myślę, że taka personalizowana zapalniczka do dobry pomysł na prezent z każdej okazji, czy to dzień chłopaka, urodziny, dzień taty, mamy, święta. 

Podoba Wam się taka wersja prezentu dla palacza?


Pozdrawiam
Malinka M.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka