Zamówienie z Dresslink

Witajcie,

Doszła do mnie ostatnio przesyłka z zamówieniem Z Dresslink. Tym razem wyjątkowo była to przesyłka polecona ,a nie zwykła wrzucona w skrzynkę. 

VITAL z kofeiną od Balea

Witajcie,

Im więcej poznaję produktów Balea tym bardziej zadziwia mnie szerokość ich asortymentu.
Każda zna choć by ze słyszenia ich żele, szampony,balsamy.A są również mgiełki, świetne pianki do golenia, mgiełki, dezodoranty,antyperspiranty czy mniej świetne kremy do twarzy.
Dziś opowiem Wam w kilku słowach o kremie pod oczy, który tak naprawdę traktowałam jako...korektor :)

VITAL anti mudigkeits AUGENCREME 


Betty Barclay od Pure Style

Witajcie,

Pure Style marki Betty Barclay to kwiatowe perfumy dla kobiet.


Zapach ten został wydany w 2010 roku.

SEBORAVIT

Witajcie,
Nadchodząca jesień jak zresztą ostatnimi czasy każda zmiana pory roku odbija się nie tylko na moim samopoczuciu ale też wyglądzie. Twarz wariuje jak by chciała nadrobić brak niespodzianek po lecie , a włosy stały się tłuste jak by zbierały zapasy tłuszczu na zimę co by nie marznąć. 
Nie muszę Wam chyba mówić,że jest niekomfortowe. O włosach własnie chciała bym Wam dziś słów kilka powiedzieć. 
Moje już i tak z natury łatwo przetłuszczające się włosy niemalże od 1 września zaczęły przetłuszczać się na potęgę. Nie musiałam czekać nawet dwóch dni , zaraz po umyciu wyglądały na brudne. Mało tego skóra głowy strasznie mnie swędziała , łupież w bonusie.

Balea Erfrischendes waschgel

Witajcie,
Kolejny produkt Balea, który na moim blogu doczekał się swoich 5 minut to :

ERFRISCHENDES WASCHGEL 


Olejek do włsów Garnier Fructis

Witajcie ,
w ten pochmurny weekend wstałam późno, nie wyspana , bo i Malinka ( królik) buszowała całą noc i córka skopała mi kosteczki .Czas kupić dwa łóżka dla dzieci , bo mają jedno piętrowe i ciągle się kłócą bo to jedna chrapie, druga się wierci i tak to starsza śpi ostatnimi czasy ze mną :p 

Opowiedzieć dziś Wam chcę o produkcie , który trafił do mnie jakiś czas temu. Osobiście nie przepadam za produktami do włosów Garnier ( każdy szampon/odżywka to murowany łupież ) , ale jako,że mąż chciał dobrze kupując aż dwie buteleczki dzisiejszego bohatera musiałam spróbować :)

Wunder - ol , czyli w tłumaczeniu "Cudowny olejek" do każdego rodzaju włosów.Baeuty Effect czyi maseczka od Balea

Witajcie,

Dziś już 3 września , dzieci szkołę zaczęły pełną parą.I mamy na pełen etat też muszą ogarnąć swoje zarządzanie pracą w domu .Ja jako taka pełnoetatowa mama też pomału wdrażam nowy rytm dnia. Pomijając wczesne wstawanie ( niewyspanie - wory pod oczami, szara ,zmęczona skóra) to są i plusy. Na przykład posiłki wracają na stałą porę a i po porannym ogarnięciu domowych obowiązków zostaje mi jeszcze kilka godzin na spokojne napisanie postu .Dlatego też będą regularniejsze :)

Dziś chcę Wam przedstawić kolejny produkt Balea ,tym razem tnie żel .


Beauty Effect power maske 


Wishlist czy jak to tam zwą z Dresslink :)

Witajcie !

Dziś mam dla Was kolejną listę życzeń z Dresslink. 
Dużo tego nie wybrałam i uwaga - nie ma sukienek :D
Po perypetiach z nietrafionymi sukienkami stwierdziłam,że więcej nie zaryzykuję ,a tym razem postawię na coś nieco innego.

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka