Balea - kolejne pachnące żele .

Witajcie,

Żele Balea zafascynowały mnie od momentu pierwszego postu jaki na ich temat przeczytałam.Później już tylko wzdychałam do tych pięknych opakowań i opisywanych zapachów.
W końcu ( blondynka! ) uświadomiłam sobie,że przecież mam dwie najbliższe osoby właśnie w Niemczech z czego partner jednej pracuje w DM. Od tamtej pory regularnie maltretuję siostrę o przywożenie mi kolejnych produktów Balea i zawsze wśród nich znajdują się żele.
Odkąd w mojej łazience pojawił się pierwszy z nich tak uzależniłam się.Tak, przyznaję , jestem uzależniona od żeli Balea i jak tak dalej pójdzie będzie trzeba skorzystać z pomocy specjalisty od uzależnień  http://www.mandalawroc.pl/ .

Jako,że w naszym przypadku żele sprawdzają się podobnie w działaniu a różnią się jedynie zapachami dziś przedstawię Wam dwa warianty.

COOL BLOSSOM oraz VANILLE&COCOS 


Deospray Acitve Balea

Witajcie,

Noc jest wyjątkowo duszna, kołdra zaczyna przeszkadzać a Ty czujesz,że spływasz potem.

Lato, słonko grzeje, 30 stopni w cieniu ,rozebrana jesteś do granic przyzwoitości a i tak spływasz potem.

Wstajesz rano, wkładasz buty do biegania ( a skoro mowa już o butach to na stronie http://www.butydobiegania.pl/  znajdziesz najtańsze oryginalne buty , co gwarantują zwrotem różnicy w cenie jeśli znajdziesz tańsze) , po pierwszym kilometrze czujesz jak pod bluzką robi Ci się mokro.

Malinkowa lista prezentów

Witajcie Kochani!

Za świętami Bożego Narodzenia nie przepadam z różnych względów. W Św. Mikołaja wierzyć przestałam bardzo wcześnie kiedy odkryłam,że prezenty schowane są w szafie ,a niedługo później sama pomagałam pakować takowe dla "maluchów" ( jestem w końcu najstarsza) .

Moje córki w Mikołaja wciąż wierzą mimo prawie nastoletniego już wieku i co roku piszemy "internetowy" list do niego z listą prezentów, które zazwyczaj znajdują się później pod choinką dokładnie takie jakie sobie wybrały. 

Pomyślałam więc ,że i ja stworzę swoją listę prezentów do św. Mikołaja a nóż mój Mikołaj przeczyta ;) 

Born Pretty Store - gadżety do zdobienia paznokci .

Witajcie.

Ładnych kilka tygodni temu znów otrzymałam przesyłkę z Born Pretty Store a w niej kilka gadżetów do stylizacji paznokci.


Liebster Blog Award

Witajcie,

Jakiś czas temu zostałam zaproszona przez Kasię z  bloga "Porady Mamy Kasi " do  Liebster Blog Award. Bardzo dziękuję za nominację.

1.Kosmetyk, który polecisz komuś z czystym sumieniem.

Zdecydowanie tonik hibiskusowy Sylveco. Zakochałam się w tym produkcie,jest świetny i odkąd pierwszy raz dostałam go w swoje łapki gości u mnie nieprzerwanie. Nic tak nie uspokaja skóry jak on.Serdecznie go Wam polecam .


Zielona glinka Kambryjska z zawartością srebra.

Witajcie!

Jak zapewne wiecie kocham miłością wierną i niezmienną glinkę zieloną i bardzo chętnie sięgam po kolejne, kolejne i kolejne.
Tym razem przedstawię Wam glinkę Kambryjską.

ZIELONA GLINKA KAMBRYJSKA

Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka