Kamczacka czarna glinka wulkaniczna

Witajcie,

W dzisiejszym poście przedstawię Wam glinkę , która stanowi jeden z elementów pielęgnacji mojej skóry w ostatnim miesiącu.

Czarna glinka wulkaniczna - kamczacka .


Kosmetyki azjatyckie, co z gąszczu próbek zachęciło mnie do kupna.

Witajcie!

Jakiś czas temu trafiłam na post z informacją o możliwości otrzymania kilku próbek azjatyckich kosmetyków.Zgłosiłam się , ponieważ przyznaję że te kosmetyki ciekawią mnie od dawna. Jednak jako,że są to produkty które stosujemy na twarz nie zdecydowałam się nigdy na kupno w ciemno. 
Zestaw takich próbek dotarł do mnie ze sklepu MyAsia


Mydło czarne Nacomi

Witajcie,

SAVON NOIR to mydło, które działa jak peeling enzymatyczny.
Jest wytwarzane w Maroku tradycyjnymi metodami z czarnych oliwek i oleju oliwnego.
Jest ono bardzo znanym i cenionym na świecie produktem, gdyż posiada walory nie tylko pielęgnacyjne, ale także oczyszczające i relaksujące. Jest ono w 100% naturalne i bogate w witaminę E. Może być stosowane dla każdego typu cery, także wrażliwej skóry dziecka. 

Pachnący żel antybakteryjny.

Witajcie,

Dziś opowiem Wam o małym produkcie ,który każdy powinien mieć pod ręką.
Jakiś czas temu po ciężkiej nocy , ( muszę chyba kupićmaterac pompowany, bo z córką już się nie wysypiam ) przeglądając blogi trafiłam na post w którym okazało się że wygrałam w rozdaniu na blogu "Globalnie o wszystkim co kocham"

Wśród nagród znalazła się maleńka buteleczka z żelem antybakteryjnym.

Pocket Bac 


Krem sorbet do dłoni

Witajcie,

O skórę dłoni trzeba dbać ,wie o tym każdy.
Nikt nie lubi uczucia wysuszonych dłoni,a często taki właśnie problem towarzyszy nam najpierw latem kiedy skóra narażona jest na częste kąpiele słoneczne a następnie w okresach aury zimniejszej kiedy to nasze dłonie smaga zimny wiatr,a z czasem mróz.

Ja własnie taki problem z dłońmi mam notorycznie.Wiele kremów do rąk się u mnie przewinęło.Niektóre nie sprawdziły się zupełnie inne są miłym wspomnieniem, a jeszcze inne zostały ze mną na dłużej.

Dziś chcę Wam opowiedzieć pokrótce o jednym z kremów , który poznałam kilka tygodni temu i prawdę mówiąc okazał się jednym z najlepszych kremów do rąk jakie do tej pory miałam.

KREM SORBET do rąk intensywnie nawilżający

Skrzyp polny , kolejny szampon FARMONA

Witajcie,

Dziś opowiem Wam o kolejnym produkcie FARMONY ,a właściwie o kolejnym szamponie.
Jak można zauważyć ostatnio to najczęstsze szampony jakie u mnie goszczą.

SKRZYP POLNY Liebster blog award 2015

Witajcie,

Dawno nie było u mnie takiego postu dlatego dziś odpowiem na nominację od Pauliny z bloga "Z miłości do ..."Malinkowy Świat © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka